4 Baby

Aytaç Bebe Çocuk Gereçleri ünvanı 2017 yılından itibaren ar-ge çalışmalarımızın meyvesi yeni nesil bebek araç gereçleri için ürettiğimiz ürünlerinde ki markamızdır. Geleceği bugün üretiyoruz sloganımızla Türkiye’miz de üretim alt yapısı ve müşteri memnuniyeti ile bu sektörün en iyisi olabilmek, dünya da ülkemizi temsil edebilmek ve her zaman daha iyisi olduğunu varsayarak çalışıyor, çalışıyor yine çalışıyoruz.

İnfinity

Aytaç Bebe Çocuk Gereçleri ünvanı ile faaliyete devam etmeye başladığımız 2001 yılında ürünlerimiz için uygun gördüğümüz markamızdır. 2017 yılına kadar bu marka ile binlerce ürün üretip ebeveynlerimizi ve bebeklerimizi mutlu etmenin haklı gururunu yaşadık.

Aytaç Bebe

Necati Kaya ve Aydın Kerim Aytaç Bebe Çocuk Gereçleri olarak 2001 yılında Ortaklıklarını kurmuş ve bugüne gelindiğinde yönetim kurulu başkanımız Necati Kaya, Genel müdürümüz Aydın Kerim, ve genel müdür yardımcımız Sefer Kaya ile üretimde ki Uzman kadromuz ve geleceğe olan inancımız , ülkemize ve tüm ebeveynlerin hizmetine Dünya standartlarını sağlamanın inancı ile çalışıyoruz.