Biz Kimiz? 4 BABY

AYTAÇ BEBE Çocuk Gereçleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak anne- bebek sektöründe 60 yılı aşkın tecrübesine sahip olan uzman kadrosuyla bebek araç gereçleri imalatında Türkiye Anne- Bebek pazarına hizmet veren firmalar arasında yer almaktadır.

1960 yıllardan günümüze gelindiğinde, üretimine 2001 yılında güncel şirket unvanını kullanmaya başlamış ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak yoluna devam etmektedir. 4 Baby ve Infinity markalı ürünlerin ve birçok kurumsal markanın üreticisi olarak yerli üretimin öncüsü olmaya gönüllü, çalışan kadromuz ve yetişmiş insan kaynağımızı her geçen gün yenilerini ilave ederek emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Geçmişten günümüze gelişen tesisimizle uzman çalışanımızla, en iyi veen kaliteli ürünü, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmayı hedefleyen AYTAÇ BEBE; bu nedenle her zaman en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri üretmektedir.

Geleceği bugün üretiyoruz...

Misyonumuz

✔︎ Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin muhasır medeniyetler seviyesine çıkmasında kapitalist sistem içerisindeki bir oyuncu olarak devletimizin ve milletimizin geleceği için üretmek ve Ar-Ge yapmaktır.
✔︎ Ülkemizde ve Dünya genelinde ihtiyaç ve beklentileri en iyi şekilde anlayıp, ürünleri tüketim yapılan her noktaya hızlı ve en etkin şekilde ulaştıran, çevremize ve çalışanlarımıza sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutan ilelebet üreten, üretici ve geliştirici olmaktır.

Değerlerimiz

✔︎ Ürün kalitesi ve çeşitliliği,
✔︎ Müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımız,
✔︎ Ar-ge ve inovasyon iş sağlığı ve güvenliği,
✔︎ Sürdürülebilirlik,
✔︎ Çevre bilinci ve atık yönetimi.

Vizyonumuz

✔︎ Ülkemizde; tedarik, üretim, satış ve satış sonrası tüm alanlarda istihdam oluşturup, nitelikli iş gücünün ortaya çıkmasını sağlayarak, gelecek nesillerin daha gelişmiş ürünler yapabilmelerine zemin hazırlamak,
✔︎ Ürün çeşitliliğini her geçen gün arttırarak müşteri isteklerine hızlı ve optimum cevap verebilmeyi sağlamak,
✔︎ Dünyada, sektörümüzü ülkemiz adına temsil edecek inovasyonları yapmak,
✔︎ Dünya standartlarında ürünleri her daim ülkemizde ulaşılabilir kılarak, milletimize en iyi hizmeti en yakın tutarak, geleceği günümüzde yaşatmak,
✔︎ Ar-Ge çalışmalarımızla ürünlerimizi, alt yapı çalışmalarımızla üretim yerlerimizi, sanal pazarlardaki payımızla etkin pazarlamamızı, satış sonrası desteğimizle müşteri memnuniyetimizi, tedarikçilerimizle kalitemizi, çalışanlarımızla güvenliğinizi geliştirmeye ara vermeden her zaman bir önceki günden daha iyisini yapabilmek.